سایت بازدید طلا،طلا پاپ

سلام دوستان - بازدیدطلا دو باره آمده - این بار با دست پرتر - شما میتوانید به مجموعه عظیمی از کانال ها ی تلگرام و صفحه های اینستاگرام دست پیدا کرده و همچنین کانال و صفحه خود را در بازدیدفا معرفی نمایید.
منتظر خبرهای جدید و آموزش های جدید ما باشید

ما همچنین قصد داریم بزودی برترین کانال ها و صفحه های اینستاگرام را معرفی کرده و با آنان مصاحبه کنیم پس همینجا بمونید و منتظر اتفاق های جال و هیجان انگیز باشید

آموزش هک تلگرام و نرم افزار هک تلگرام موج جدیدی از کلاهبرداری و فریب کاربران است که توسط برخی افراد سودجو به راه افتاده است.

این افراد از سادگی و ناآگاهی کاربران استفاده کرده و با تبلیغ بر مبنای حساسیت افراد و گفتن جملات ترغیب کننده در تبلیغات خود نظیر : اگه به کسی شک داری ، اگه میخوای مچ کسی رو بگیری کلیک کن و ... پول های کلانی به جیب میزنند.

ساختار نرم افزار هک تلگرام چگونه است؟

برنامه هک تلگرام کار خاصی انجام نمی دهد و فقط کد فعالسازی ای که برای دستگاه شما پیام می شود را به یک شماره موبایل دلخواه فوروارد می کند و فرد مربوطه با وارد کردن شماره موبایل شما و کد فعالسازی مربوطه وارد حساب کاربری تلگرام شما می شود.

جلوگیری از هک تلگرام چگونه است؟

برای جلوگیری از هک تلگرام و نحوه ردیابی افراد که از تلگرام شما استفاده می کنند کار چندان سختی ندارید ، فقط کافیست مراحل زیر را تکرار کنید:

1- بر روی گزینه حریم خصوصی و امنیت (privacy & security ) رفته و بر روی نشست های فعال یا همان active session کلیک می کنید.

2- بر روی پاک کردن تمامی نشست ها یا terminate all session کلیک کنید.

همین وتمام ! شما تمامی دستگاه های دیگری که از اکانت تلگرام شما استفاده می کردند را از بین بردید!!

برای اطمینان دیگه چیکار باید کرد؟

- در قسمت حریم خصوصی و امنیت (privacy & security ) بر روی گزینه two-step verification code یا همان فعالسازی رمز دومرحله ای کلیک می کنید و دیگر اینطور هرکس که بخواهد وارد حساب کاربری تلگرام شما بشود می بایست رمز عبوری که شما تعیین کردید را بزند و نمی تواند همینطوری و مستقیم وارد اکانت تلگرام ما بشود!!

پس دید که جلوگیری از هک تلگرام کار چندان سختی نبود و نیاز به آگاهی بیشتر داشت، ما برای همین آموزش ویدئویی جلوگیری از هک تلگرام را برای شما آماده نموده ایم